Spolupráce

ŠKODA AUTO Vysoká škola

ŠKODA AUTO Vysoká škola byla založena v roce 2000 společností ŠKODA AUTO. Je jedinou vysokou školou v České republice, jejímž zakladatelem je velká nadnárodní společnost. Sídlí v Mladé Boleslavi a vzdělání poskytuje i studentům na pobočce v Praze. Nabízí unikátní bakalářské i navazující magisterské studijní programy se zaměřením na podnikovou ekonomiku a management, vynikající uplatnitelnost absolventů, rozsáhlou praxi v ČR i zahraničí i zajímavé stipendijní programy.
Více informací najdete na www.savs.cz.

Zahradník&partners

Právní, daňové a účetní služby
Webové stránky: Zahradník&partners

Ústav řízení a ekonomiky podniku ČVUT FS

S pedagogickými pracovníky ústavu pravidelně konzultujeme učební plán ŠVP Podnikání a management jednak z hlediska praxe a jednak z hlediska návazností na vysokoškolské studium ekonomických a manažerských oborů.
Webové stránky: Ústav řízení a ekonomiky podniku ČVUT FS

Jaroslav Chochole, DELTA - obchodní podnik

Firma sídlí v Praze 4 a je největším producentem arašídových křupek v České republice. Někteří žáci ve společnosti vykonávají odbornou praxi.
Webové stránky: Jaroslav Chochole, DELTA – obchodní podnik

Autoškola King

Autoškola sídlí na Praze 4 a nabízí výuku a výcvik řidičů všech skupin. Někteří žáci ve společnosti vykonávají odbornou praxi. V rámci partnerství mají naši žáci slevy na celkovou cenu výcviku.
Webové stránky: Autoškola King

Knihy Dobrovský

Firma má řadu prodejen, naši žáci v této firmě a jejích prodejnách úspěšně působí při odborné praxi.
Webové stránky: Knihy Dobrovský

Hotel Zlatá kotva

Hotel Zlatá kotva se nachází v Janských Lázních v Krkonoších. Naši žáci zde pravidelně absolvují sportovně turistické kurzy.
Webové stránky: Hotel Zlatá kotva

T.S partners s.r.o.

Společnost T. S partners s.r.o. zajišťuje komplexní firemní daňový audit, účetní a právní poradenství. Někteří žáci ve společnosti vykonávají odbornou praxi.
Webové stránky: T.S partners s.r.o.